III rudna zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka edycja 2021

III runda zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka zakończyła się kolejnymi rekordami naszych młodych zawodników. W najmłodszych kategoriach wiekowych jesteśmy bezkonkurencyjni. Wyniki mówią same za siebie. Świetny wynik na dystansie 50 m stylem dowolnym w roczniku 2012 dziewcząt osiągnęła Aleksandra Staszczyk wygrywając🥇 z czasem 39,60 sek. a wśród chłopców drugie miejsce zajął Filip Staszczyk.
By tradycji stało się zadość na 50 m stylem grzbietowym dziewcząt z rocznika 2013 🥇miejsce z doskonałym czasem 43,54 sek. zdobyła Oliwia Majek wyprzedając swoje koleżanki z klubu Julię Żak 🥈 miejsce i Zuzannę Pietroń 🥉miejsce.
Na podium znaleźli się również: w konkurencji 50 m stylem grzbietowym rocznik 2012- Liliana Łopoka- trzecie miejsce, Anton Amborski – drugie miejsce, Miłosz Śledź -trzecie miejsce, rocznik 2013 – Wiktor Kretowicz – drugie miejsce, w konkurencji 50 m stylem motylkowym rocznik 2011- Maria Łukaszewicz- 3 miejsce.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy doskonałych startów💪🏊💪.
 

Comments are closed.